• NESLİHAN
  YAVUZCAN 'la
  Nefes - Spor - Sağlık
 • Online Mucizeler Kursu
 • 100 Neşe nefesi ile Virüslerden Korunma
  ve Kalp Çakra Meditasyonu
 • Nefes Kampı


 • Pazartesi Grup Seminerleri


  Neslihan Yavuzcan Nefes Akademisi
  NEFES - SPOR - SAĞLIK
  Her Pazartesi 19.00 ve Carsamba 14.00 Mecidiyeköy'de
  Nefes Grup Seminerlerine Katılın
  Rezervasyon
  0532 207 01 59
  Devam Et

İnsan her nefesle yeniden doğar!

 

NESLİHAN YAVUZCAN HAKKINDA

Ekranların sporcu kızı 

Basketbol sporuna çok küçük yaşlarda başlamış ve profesyonel olarak Beşiktaş Spor Kulübü’nde minik, yıldız, genç, A takımlarında devam etmiştir. Uzun seneler basketbol antrenörü olarak Yıldırım Spor Okulları ve küçük takımları çalıştırmış, aynı zamanda mankenlik, televizyon programlarında yapımcılık ve sunuculuk, basketbol antrenörlüğü ve gazetecilik de yapmıştır.

“Sportif”in kitabını, cd’sini, web sayfasını, radyo programını, "Hem Ye Hem de Formda Kal"  kitabını  ve akşam gazetesi’nin Cumartesi ekinde yer alan Sportif sayfası www.sportiftv.com’u yapmış ve Türkiye’de sporun yüzü olmuştur.

2008 yılında transformal nefes ile hayatında önemli değişimler elde etmiş ve bu konuda uzmanlaşmıştır. Doğal, dönüştürücü nefes ve yaşam koçudur. Nefes eğitici eğitmenidir. Landmark Education’dan liderlik ve farkındalık eğitimi almıştır. Tasavvuf özel ilgi alanıdır ve eğitimine alaylı olarak devam etmektedir.

Son kitapları ”Tamamlayıcı Tıp Vizyonu" ve ”Neslihan Yavuzcan’la Ünlüler Kervanı" piyasaya çıkmıştır. Mucizeler Kursu (a course in miracles) 365 gün mucize bilinci eğiticisidir. Mucize okulu ile insanların dönüşümü ile farkındalık yaratmalarını sağlamaktadır. Motivasyon konuşmacısıdır, farkındalık, sportif (spor, sağlık, beslenme), nefes ve yaşam seminerlerine devam etmektedir.

Ufuk Tarhan'ın ekibinde tablet seminerler vermiştir.
Posta Gazetesi'nin Cumartesi ekinde Siyaset, spor ve sanat alanında marka olmuş kişilerle yaptığı röportajlar yapmıştır. Yaşam ve Nefes Akademi’yi yetiştirdiği Nefes Koç’ları ile kurarak Türkiye ve Dünya’ya DOĞAL DÖNÜŞTÜRÜCÜ NEFES alma tekniğini öğretmektedir.

HAYATTA ÖĞRENCİDİR VE KENDİ ÜZERİNDE ÇALIŞMA GAYRETİNDEDİR.

Hem Ye Hem Formda Kal

Nefes Kampı

Nefes Kampı

Nesihan Yavuzcan Liderliğinde Yaşam ve Nefes DEVAMINI OKU
 • 1
Yaşam Nefes Akademisi

Yaşam Nefes Akademisi

Yaşam Nefes Akademisi Yakında Burada  
 • 1

NESS BLOG

 • İstikrar, İstikamet...

  ‘Neden? Niçin? Niye? Nasıl? sorularını hayatımız da sormaya başladığımızan dan itibaren insan oğlu olan bizlerin arayışı başlamıştır... bu köşe; bitmeyen arayışımızın hikayesinin toplamıdır aslında. yani aradığımız ne ise dıştaymış gibi DEVAMINI OKU
 • 1